All for Joomla All for Webmasters
  •  

Değerli Bilim İnsanları;

I. Uluslararası Yaşam Boyu Öğrenme Bilgi Şöleni 21-23 Eylül 2018 tarihleri arasında Atatürk Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (ATASEM) tarafından Erzurum’da gerçekleştirilecektir.

Gerçekleştirmeyi düşündüğümüz bu bilgi şöleninde yaşam boyu öğrenme ile ilgili çalışmalarını paylaşmak üzere başta yaşam boyu öğrenme merkezleri olmak üzere bahsedilen alanlarda çalışan tüm akademisyen, öğretmen ve lisansüstü öğrencilerini bir araya getirmeyi amaçlıyoruz. Bilgi şöleni için göndereceğiniz özetler, Bildiri Özet Kitabı'nda yayımlanacaktır. Bilgi şöleninde sunulan ve içeriği büyük oranda genişletilip tam metin olarak gönderilen yazılar arasından hakem kurulu tarafından seçilen çalışmalar, Yaşam Boyu Öğrenme kitabında bölüm yazısı olarak yayımlanacaktır.

Yurt içinde ve yurt dışında yaşam boyu öğrenme ile ilgilenen herkesi, lisansüstü öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, akademisyenlerimizi yaptıkları çalışma ve uygulamaları I. Uluslararası Yaşam Boyu Öğrenme Bilgi Şöleni’nde paylaşmaya davet ediyoruz.

.

.

DÜZENLEME KURULU

.

.

.

.